Srebrny za nami

Data dodania: 2006.08.02 00:00

Piknik Country już za nami - dwudziesty piąty Festiwal przeszedł do historii.  Zdaniem organizatorów - był spokojny i pełen atrakcji. Gościli na nim ci, którzy przez 25 lat zasłużyli się w sposób szczególny dla Pikniku - pierwsi organizatorzy, artyści i przedstawiciele różnych instytucji.

Muzyka, taniec i film - program tegorocznego Pikniku Country był bardzo urozmaicony. Wystąpili polscy i zagraniczni artyści country, między innymi Lonstar, Babsztyl, Paweł Bączkowski, Cezary Makiewicz, Tomasz Szwed, Country Family i KC Williams. Sukcesem okazał się muzyczny eksperyment: znani polscy artyści wykonwali piosenki country. Publiczność najgłośniej klaskała dla Macieja Maleńczuka i Ani Wyszkoni. Ciepło została przyjęta Katya Kye.

Niedzielny koncert urozmaicił zespół ŁZY i Maciej Maleńczuk. Podczas tegorocznego Pikniku nie zabrakło również atrakcji dla dzieci - w przeddzień przed Centrum Kultury i Turystyki odbywał się będzie piknik internetowy ph Sieciaki na wakacjach, zorganizowany przez Fundację Dzieci Niczyje. Organizatorzy uczyli najmłodszych bezpiecznego korzystania z internetu.

Katarzyna Enerlich

facebook
pinterest