KONKURS - WYGRAJ DARMOWE BILETY

Data dodania: 2007.07.13 00:00

To już ostatnia szansa na to, by wygrać darmowe bilety na Wakacyjną Filharomonię Dowcipu, która odbędzie się 15 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. ZADZWOŃ, WYŚLIJ NAM MAILA.
Wszyscy Internauci mają ostatnią szansę wygrać bilety na Wakacyjną Filharomonię Dowcipu, która odbędzie się 15 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. Wystarczy, że odpowiedzą na proste pytanie. Wakacyjna Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego odbędzie się w Mrągowie po raz pierwszy. Transmitowana będzie na żywo przez TVP 2. Urząd Miejski w Mrągowie ma dla zainteresowanych imprezą darmowe bilety.
Wakacyjna Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego odbędzie się w Mrągowie po raz pierwszy. Transmitowana będzie na żywo przez TVP 2. Urzęd Miejski w Mrągowie ma dla zainteresowanych imprezą darmowe bilety.
- Ich liczba jest jednak ograniczona, trzeba zatem śpieszyć się w wysyłaniem maili - mówią organizatorzy z Referatu Strategii, Rozwoju Promocji i Integracji Europejskiej. Aby wygrać bilety, wystarczy wysłać DO PIĄTKU DO 15.30 na adres: promocja@mragowo.um.gov.pl mail z odpowiedzią na pytanie:

1. Wymień przynajmniej dwie ważne imprezy, odbywające się w mrągowskim Amfiteatrze.

Maile wysyłać można do piątku, 13 lipca, do godziny 15.30. Bilety do odbioru w mrągowskim urzędzie. Kontakt telefoniczny: 089 741 2111 lub 692 362 262. 

Katarzyna Enerlich

facebook
pinterest