Almanach Poezji Mrągowskiej

Data dodania: 2008.08.26 13:39

Burmistrz Mrągowa oraz Biblioteka Miejska zapraszają osoby piszące wiersze do nadsyłania utworów literackich. Przygotowywany do druku Almanach, zawierający poezję mrągowskich twórców oraz wierszy o Mrągowie, będzie składał się z czterech części: Znani, Goście, Debiuty, Wiersze o Mrągowie

PISZESZ WIERSZE?
JESTEŚ AUTOREM TOMIKU?
PUBLIKOWAŁEŚ W GAZECIE?
MOŻE MARZYSZ O TYM, ŻEBY ZADEBIUTOWAĆ?

Zapraszamy Cię do współtworzenia Almanachu Poezji Mrągowskiej Nasza inicjatywa "Być Poetą to widzieć..." skierowana jest to tych, którzy chcą zadebiutować na łamach Almanachu, zaprezentować swoje literackie dokonania oraz są autorami wierszy o Mrągowie. Prosimy o nadsyłanie tekstów (max. pięciu, mile widziane wiersze o Mrągowie) w nieprzekraczalnym terminie: do 15 września 2008 roku.

Teksty można wysyłać mailem na adres:
promocja@mragowo.um.gov.pl lub biblioteka@ckit.mragowo.pl

Tekst można też osobiście (wersja cyfrowa, wydruk, maszynopis, czytelny rękopis) przynosić do Urzędu Miejskiego Referat Strategii, Rozwoju Promocji i Integracji Europejskiej pok. Nr 2 ul. Królewiecka 60a lub do Biblioteki Miejskiej w Centrum Kultury i Turystyki ul. Warszawska 26. Do wierszy należy dołączyć krótką notkę biograficzną oraz (ewentualnie) zdjęcie. Ci, którzy publikowali już wcześniej, proszeni są do udokumentowania swojego dorobku (kserokopie, wydruki z Internetu itp.) Autorzy muszą wyrazić pisemną zgodę na publikację utworów.

Więcej informacji:
089 741 21 11 oraz 089 743 34 58

Wiersze wybierze niezależna Komisja. Planowany termin publikacji - do końca 2008.

Pobierz plik pdf:

ALMANACH

facebook
pinterest