MISS POLONIA WARMII I MAZUR 2010

Data dodania: 2010.06.04 09:19

12 CZERWCA 2010 GODZ. 18.00

W CENTRUM KULTURY I TURYSTYKI


Czternaście najpiękniejszych mieszkanek Warmii i Mazur walczyć będzie o tytuł królowej piękności. Która zdobędzie tytuł miss i będzie reprezentować nasz region w finale Miss Polonia? Przekonamy się o tym już 12 czerwca w Mrągowie. To już 15 finał tego prestiżowego konkursu – finał pełen niespodzianek. Patronat nad imprezą sprawują Otolia Siemieniec, burmistrz Mrągowa i Dominik Tarnowski, starosta mrągowski.

Kandydatki do tytułu Miss Polonia Warmii i Mazur pochodzą min.: ze Szczytna, Bisztynka, Bartoszyc, Giżycka, Olsztyna, Pisza, Reszla i Mrągowa. Zanim pokażą się na scenie 12 czerwca w Mrągowie, czeka je tygodniowe zgrupowanie w Hotelu Anek w Mrągowie. Przed nimi okres wytężonej pracy. Tu dziewczęta będą ćwiczyć układy do kolejnych prezentacji, spotkają się z wizażystami i kosmetyczkami. Wszystko po to by jak najpiękniej i najpełniej zaprezentować się licznemu jury konkursu i mrągowskiej publiczności. Na scenie dziewczęta pokażą się w kolekcji Barbary Cały, artystki, projektantki z Olsztyna, sukniach ślubnych, barwach głównego sponsora – Producenta Majonezu Kętrzyńskiego, strojach kąpielowych i  (uwaga) męskich garniturach.

Z racji tego, że jest to 15 finał tego prestiżowego konkursu, organizatorzy gali przygotowali szereg niespodzianek. Część z nich będzie owiana tajemnicą do samego finau. Jednak tajemnicą nie jest, że honorowymi gośćmi imprezy będą dotychczasowe Miss Warmii i Mazur. Dziewczęta te poszczycić się tytułami Miss Polonia, I wice miss, Miss Elegancji, a także tytułami na konkursach międzynarodowych.

Galę finałową poprowadzi znany i lubiany DJ i prezenter Radia Planeta – Krzysztof Kempisty. Jako gwiazda wystąpi Kamil Dziliński z artystycznym pokazem żonglerki.

Od wielu lat imprezie towarzyszy akcent charytatywny. W tym roku organizatorzy postanowili zbierać pieniądze na sprzęt rehabilitacyjno – sportowy dla niepełnosprawnych dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.

Organizatorami 15, jubileuszowej gali są: Regionalne Biuro Miss Polonia, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, Hotel Anek w Mrągowie.

Patronat honorowy nad galą sprawują Otolia Siemieniec, burmistrz Mrągowa i Dominik Tarnowski, starosta mrągowski.

Bilety w cenie 20 i 25 zł do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki (punkt ksero), tel. 89 743 34 66, e-mail:
bilety@ckit.mragowo.pl

Sponsorzy gówni:
Producent Majonezu Kętrzyńskiego
Pol Mot War Fama S.A Producent Nowoczesnego ciągnika rolniczego POL MOT
Sklep Bajka Doroty Zielińskiej z Mrągowa
Auto Złom, skup sprzedaż Dariusz Ołów Nikutowo
Prywatne Centrum Kształcenia w Mrągowie
Centrum Reklamowe Szapiel
Clarity Sprzątnie i wszystko do sprzątania
Moda Męska Kedzierki
Hotel Anek


Patroni Medialni: Radio Planeta, Kurier Mrągowski – Gazeta Olsztyńska, ITV Mrągowo, TVP Olsztyn


Edyta Danilczuk

facebook
pinterest