Przepustka do Mrągowa 2010

Data dodania: 2010.06.24 08:48

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz Music Sport Promotion sp. z o.o. zapraszają do udziału w Przepustce do Mrągowa. Impreza organizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowa odbędzie się w Mrągowie - 10 lipca 2010 r.

Celem podstawowym tegorocznej imprezy muzycznej pn. „Przepustka do Mrągowa” jest wyłonienie - w warunkach konkursu – najlepszych wykonawców grających muzykę country w Polsce spośród tych wszystkich którzy nigdy jeszcze nie wystąpili na scenie głównej Pikniku Country w Mrągowie a także tych, którzy w okresie ostatnich 5 lat (tj. od 2005 roku począwszy) nie uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Pikniku Country w Mrągowie z własnym recitalem. Celem dalszym jest uaktywnienie sceny muzyki country w Polsce poprzez reaktywowanie tej, mającej już swoją wieloletnią historię inicjatywy.

III Ogólnopolski Przegląd Piosenki Country'2010

Centrum Kultury i Turystyki zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Country Dzieci i Młodzieży, który odbędzie się 11 lipca podczas imprezy Szeryfiada. Celem Przeglądu jest popularyzacja muzyki country i Mrągowa jako polskiej stolicy country, promocja młodych talentów wokalnych, a także stworzenie możliwości prezentacji młodym wykonawcom muzyki country oraz konfrontacji własnych dokonań artystycznych.

Zachęcamy do uczestnictwa…

Zainteresowanych wykonawców muzyki country prosimy o zapoznanie się z

Pliki do pobrania:

- regulamin  (pdf)

- karta zgłoszeniowa  (pdf)

- kanon muzyki country  (pdf)

- regulamin wraz ze zgłoszeniem  (pdf)

 

facebook
pinterest