Wybierz Mrągowianina Roku 2010

Data dodania: 2010.06.22 11:34

Ruszyła trzecia edycja plebiscytu organizowanego przez Radio Planeta Mrągowo pod patronatem Burmistrz Miasta. Konkurs polega na wyłonieniu zasłużonego i zaangażowanego zaangażowaną społecznie mieszkańca naszego Miasta.

Formuła zabawy nie jest nowa. W 1995 roku po raz pierwszy plebiscyt ogłosiła Panorama Mazurska. Jednak po siedmiu latach z różnych przyczyn redakcja lokalnego pisma nie kontynuowała konkursu. Mrągowskie Radio Wa-Ma obecnie Planeta Mrągowo w 2008 roku reaktywowało plebiscyt. Plebiscyt cieszy się poparciem lokalnej społeczności, dlatego też w tym roku ruszyła trzecia edycja konkursu.

W tym, roku o tytuł Mrągowianina Roku 2010 walczy sześciu kandydatów:

1. Ewa Gnoza - pracownik Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie, inicjator wielu działa społecznych na rzecz dzieci i młodzieży. Pomysłodawca charytatywnej akcji „Być dla Innych”
sms pod nr 7168 Luna Glos 01

2. Zygmunt Kisielewski – prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oddział w Mrągowie, od wielu lat skutecznie dba o bezpieczeństwo nad wodą zarówno mieszkańców Mrągowa, jak i turystów odwiedzających nasze miasto.
sms pod nr 7168 Luna Glos 02

3. Andrzej Regiec – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Mrągowie, prowadzi orkiestrę Dętą Mrongovia, czynnie uczestniczy w życiu miasta .
sms pod nr 7168 Luna Glos 03

4. Dariusz Żyłowski – kierownik Muzeum w Mrągowie, inicjator powstania bractwa rycerskiego w naszym mieście, współorganizator I Turnieju Miast Historycznych
sms pod nr. 7168 Luna Glos 04

5. Czesława Wiśniewska - prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mrągowie, która stara się aby druga młodość mrągowskich seniorów była spędzona przez nich aktywnie.
sms pod nr 7168 Luna Glos 05

6. Piotr Dondajewski – mrągowski artysta i grafik, prezes Polskich Artystów Plastyków na Warmii i Mazurach.
sms pod nr 7168 Luna Glos 06

Plebiscyt Mrągowianin Roku 2010 trwa !
Co wygra hart ducha, bezkompromisowość a może odwaga?
Wybierz sam! Wystarczy wysłać sms pod nr 7168 o treści Luna Glos oraz numer kandydata.
Koszt 1 zł + VAT. Na sms-y czekamy końca czerwca.

Patronat medialny Planeta Mrągowo, Kurier Mrągowski oraz ITV Mragowo.

Projekt współfinansowany przez Miasto Mragowo.


Ewelina Wojciechowska, Radio Planeta

facebook
pinterest