Koncert AuraMesy w Mrągowie.

Data dodania: 2010.11.29 15:33

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu AuraMesy, który odbędzie się 12 grudnia (niedziela) o godz. 17.00 w sali widowiskowej CKiT. Ballada żeglarska, poezja promująca płytę "Ucieczka". www.auramesy.art.pl
 

Krótka historia autobiograficzna
"Wszystko zaczęło się bardzo dawno temu w odległym Białymstoku...
Tam, jeszcze w młodziutkiej tawernie, spotkałem ludzi zakochanych w żaglach, muzyce i wspólnym śpiewaniu. Poczułem się jak ryba w wodzie i już nie było odwrotu. Wtedy to powstały dwa tawerniane zespoły - The Coofels oraz Capsize. Kariery muzyczne tych stworzeń nie trwały zbyt długo. Po krótkim czasie rozpadły się, a na jeszcze dymiących zgliszczach, wyrósł "Prawy Ostry". Była to iście ostra i burzliwa muzyczna przygoda. Wspaniali ludzie i cudowne chwile, które będziemy mieć w pamięci do ostatniego oddechu.
Niestety, Prawy Ostry nie przetrwał próby czasu. Po kilku miesiącach muzycznego niebytu razem z Przemkiem Burelem postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na scenie w duecie. Początki były ciężkie. Nowe utwory i ciężka praca nad aranżacją by dwie nasze gitary zagrały. W końcu zagrały. Koncerty w tawernie i ponownie festiwalowe konkursy, na których dość szybko zaczęliśmy odnosić sukcesy, były doskonałym paliwem do dalszej pracy.
Duet Przemek Maruchacz i Przemek Burel miał się coraz lepiej. W 2008 roku po zdobyciu Grand Prix festiwalu Kopyść do dalszej współpracy zaprosiliśmy wspaniałego faceta i świetnego basistę - Tomka Matłocha.
I tak powstała Aura Mesy. Co ją czeka i dokąd zmierza?  Zobaczymy…"

W trakcie występu wystąpi także Joanna Błażejewska-Radzio czyli Indii, życzliwa pisarka, która użyczyła swoich tekstów do twórczości zespołu i będzie dzieliła się nimi z Państwem w ten niedzielny wieczór.

Wstęp wolny.
Obecność obowiązkowa :)

Zapraszamy!!!

Źródło: www.ckit.mragowo.pl

facebook
pinterest