13 Mazurska Noc Kabaretowa

Data dodania: 2011.06.16 12:05

Mrągowo już od kilkunastu lat gości najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawców muzyki rozrywkowej. Mazurska Noc Kabaretowa, z udziałem Telewizji Polskiej SA odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos amfiteatrze. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr świadczy, że jest to jedyna i wyjątkowa taka noc w regionie.

9 lipca - już po raz trzynasty spotkamy się na Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie, której gospodarzem w tym roku będzie Grupa Mo Carta! Zatem jak łatwo się domyśleć będzie muzycznie, śpiewająco, ale przede wszystkim kabaretowo. Przewodnikiem po „kolebce muzyki światowej”, jaką bez wątpienia jest Polska, a w Polsce Mazury, będzie Artur Andrus, który poprowadzi widzów i gości po tej niezwykłej krainie.
 
Wśród artystów zobaczymy: MARIANA OPANIĘ, MARIĘ CZUBASZEK, JOANNĘ KOŁACZKOWSKĄ, IRENEUSZA KROSNEGO, kabarety: HRABI, LIMO, ŁOWCY. B, SMILE, ELITA I KABARET LIQUIDMIME - laureata Grand Prix tegorocznej PAKI!
 
Wystąpią także znani i lubiani: MACIEJ MIECZNIKOWSKI, ALICJA WĘGORZEWSKA (Bitwa na głosy), ZBIGNIEW WODECKI, PIOTR BUKARTYK w niecodziennych dla siebie rolach.
 
Całość oprawi muzycznie i satyrycznie ORKIESTRA KUKLA BAND, a egzotyczne wrażenia zapewni zjawiskowy zespół MOTEMA AFRIKA.
 
Czeka nas zatem kilka godzin wspaniałej muzyczno – satyrycznej zabawy i kilka kabaretowych niespodzianek.
Program transmitowany będzie tradycyjnie przez Telewizyjną Dwójkę.
 
Zatem do zobaczenia w amfiteatrze i przed telewizorami !
13. Mazurska Noc Kabaretowa
amfiteatr nad jeziorem Czos
9 lipca 2011 r.


facebook
pinterest