Zimowa wyprawa już po raz drugi!

Data dodania: 2012.01.20 11:41

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (Dział CKiT), Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej zapraszają wszystkich chętnych na rajd pieszy wokół jeziora Czos.

Miejsce startu: Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przy ul. Warszawskiej 26.
Termin: 28 stycznia (sobota). Godz. 11.30. Zakończenie ok. 16.00.
Długość trasy: ok. 11 km

Opis trasy: Rozpoczniemy, kierując się ul. Wojska Polskiego w kierunku os. Nikutowo i jeziora Sutapie Małe. Następnie południowym i wschodnim brzegiem jeziora Czos dojdziemy do miejsca odpoczynku, czyli Całorocznego Ośrodka Narciarskiego Góra Czterech Wiatrów. Chętni będą mogli odwiedzić restaurację z pięknym widokiem na pagórkowaty teren Troszczykowa. Następnie wschodnim brzegiem jeziora, przy tzw. Źródełku Miłości udamy się do Mrągowa, dochodząc do promenady nad jeziorem.

Opis trasy na stronie www.it.mragowo.pl

Uwagi:
Dzieci muszą być z opiekunami. Uczestnicy powinni zwrócić należytą uwagę na odpowiadający  warunkom atmosferycznym ubiór. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

W razie złych warunków pogodowych organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy. Ewentualna informacja ukaże się najpóźniej do godz. 10.00 w dniu imprezy na stronie powyższego artykułu.

Więcej informacji w MCIT, tel. 89 741 80 39

Zapraszamy!

facebook
pinterest