Cover Day w Mikołajkach

Data dodania: 2012.08.14 10:55

Siedem lokalnych zespołów grających covery najbardziej znanych gwiazd sceny muzycznej zagra w charytatywnym koncercie w Mikołajkach. Zebrane pieniądze podczas muzycznej uczty zostaną przekazane rodzinie kilkumiesięcznej Zosi z Prawdowa, która przyszła na świat z poważną chorobą.

Zespoły i soliści z Mikołajek, Ełku, Mrągowa, Szczytna i Biskupca zdecydowali się zagrać bez pobierania honorariów by pomóc małej mieszkance gminy Mikołajki. Tegoroczny Cover Day jest ukierunkowany na akcję charytatywną, by pomóc kilkumiesięcznej Zosi. Dziewczynka urodziła się z poważną chorobą i nieustannie trwa jej rehabilitacja. Przeszła już pierwsze operacje i czekają ją kolejne. Potrzebny jest także sprzęt medyczny, którego ceny przekraczają możliwości finansowe rodziny. W Cover Day włączyli się również mieszkańcy gminy Mikołajki, którzy na charytatywną imprezę przygotowują słodki poczęstunek.

Tegoroczny charytatywny Cover Day odbędzie się już w najbliższy piątek (17 sierpnia) w amfiteatrze miejskim w Mikołajkach. Start imprezy o godzinie 19:00.

facebook
pinterest