Mrągowski Sztab WOŚP powołany!

Data dodania: 2014.12.01 11:22

53 wolontariuszy będzie liczył sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mrągowie. Tyle, bowiem osób wyraziło chęć wzięcia udziału w styczniowej publicznej zbiórce pieniędzy organizowanej przez Fundację Jurka Owsiaka.

Na pierwsze spotkanie organizacyjne sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mrągowie przyszło 53 wolontariuszy. Wśród nich są osoby, dla których będzie to kolejne „Granie”, jednak dla znacznej większości będzie to „WOŚP-owy” debiut.

 Na spotkaniu zostały omówione podstawowe informacje związane z 23 Finałem między innymi na jaki cel będą zbierane w tym roku pieniądze. Spośród wolontariuszy zostały wyznaczone osoby do współkoordynowania sztabem. Emilia Kowalczyk została współkoordynatorką, a osobą  odpowiedzialną za prowadzenie profilu sztabu na FB został Piotrek Czaplicki. Ponadto, wszyscy zostali zapoznani z Regulaminem Sztabu i Regulaminem Wolontariusza ze szczególnym naciskiem kto i na jakich warunkach może zostać wolontariuszem.

Na pierwszym spotkaniu ustalono, że w ulicznej zbiórce weźmie udział 31 wolontariuszy. Teraz mrągowski sztab orkiestry serc przygotowuje program Wielkiego Finału. Następne spotkanie zaplanowane jest na 04.12.2014 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali kameralnej CKiT w Mrągowie, na którym zostaną rozdzielone funkcję i zadania. Ustalanie szczegółów i programu imprez.

Łukasz Machul, koordynator sztabu WOŚP w Mrągowie

facebook
pinterest