Międzynarodowy Festiwal Piknik Country and Folk

Data dodania: 2016.04.28 10:11

Jak co roku spotykamy się w ostatni weekend lipca (29-31.07.2016) na deskach najpiękniej położonego Amfiteatru w Polsce.

Dla Festiwalu rok 2016 jest wyjątkowym czasem. Wspólnie z Wami będziemy bowiem świętować 35-lecie tego wyjątkowego wydarzenia. Na przygotowanym specjalnie z tej okazji sobotnim koncercie galowym nie zabraknie wspomnień, a co za tym idzie – cudownych wzruszeń. Usłyszycie niezapomniane przeboje w wyjątkowej odsłonie, chyba nieco przewrotnej i odważnej. Nietuzinkowe aranżacje, wyjątkowe duety.. Jesteśmy przekonani, że koncepcja sobotniego koncertu przypadnie do gustu melomanom, a na pewno zainteresuje również fanów stylów muzycznych spoza country music.

Nie zdradzimy dziś zbyt wiele.. Do końca chyba nawet nie dowiecie się wszystkiego:) Na pewno możecie liczyć na najznakomitszych rodzimych Artystów, znanych szerokiej publiczności przedstawicieli europejskiej sceny muzycznej oraz, jak co roku, na amerykańską gwiazdę!

Zdajemy sobie sprawę, że po ubiegłorocznym koncercie Rosanne Cash spodziewacie się nie mniejszych wrażeń. Możemy zapewnić, że oczekiwań Waszych nie zawiedziemy!

W niedzielę tradycyjnie zbliżymy się do wszystkich ludzi drogi... Przyjedziecie zapewne na znaną wszystkim już paradę, a po niej, wierzymy, że zasiądziecie w Amfiteatrze nad jeziorem Czos... Wiemy jaka muzyka Wam w sercu i duszy gra. Wy z kolei wiecie, jak ważny jest dla nas niedzielny koncert. Tego dnia gramy przede wszystkim dla ważnych idei, dla potrzebujących pomocy osób.. W ubiegłym roku koncertem „Zostaw serce na ziemi” oraz wieloma wydarzeniami okołofestiwalowymi wsparliśmy polską transplantację.

W tym roku dotkniemy bardzo delikatnego, wrażliwego tematu, o którym niebawem, wspólnie z naszymi partnerami, poinformujemy.

W tym roku również nie zabraknie naszych Super Gości, których tak ciepło przyjęliście w zeszłym roku – Dzieci z Domów Dziecka.

Nie uciekając jednak od ukochanej przez nas wszystkich muzyki, uchylimy dziś rąbka tajemnicy. Zaczniemy od zaprezentowania pierwszej Gwiazdy sceny europejskiej.

W  piątkowy wieczór wystąpi przed Wami m.in. legendarna, energetyczna szwedzka grupa REDNEX, która wylansowała m. in. przebój Cotton Eye Joe. Pamiętacie? Na pewno!;)

Jak zawsze przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Was i Waszych Rodzin. Z nowości pojawią się w tym roku warsztaty instrumentalno-wokalne, prowadzone przez znanych artystów i pedagogów.

Od dziś, w każdy poniedziałek będziemy dorzucać kolejne gorące nazwiska i newsy. Może dzięki temu polubicie bardziej poniedziałki? ;)

Najważniejsze, żebyście zarezerwowali sobie już dziś ostatni weekend lipca na przyjazd do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce i spędzili z nami niezapomniany czas.Źródło: www.festiwalpiknikcountry.pl

facebook
pinterest