Koncert KORTEZ i Masha QRELLA

Data dodania: 2016.10.04 10:57

Moc muzycznych wrażeń podczas IMPRESJI 2016

"Kortez gra niesamowite koncerty, które na długo pozostają w pamięci. Głos, charyzma i prawda, która bije z jego piosenek to jego siła, która sprawia, że publiczność słucha jak zahipnotyzowana gościa przypominającego osiłka spod bloku.  Aż chce się sparafrazować jego słowa i powiedzieć: dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy tworzą taką muzykę. Tak prostą, a tak piękną, można rzec wręcz magiczną. To właśnie magia muzyki przemienia osiłka w romantyka, który słowami i dźwiękami potrafi zaczarować publiczność. I niech ta magia trwa." Adriana Nitkiewicz

W ramach Impresji artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY, zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

27 listopada (niedziela)
godz. 18.00


Koncert poprzedzi występ Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki oraz gość specjalny MASHA QRELLA - piosenkarka tworząca muzyczną awangardę Berlina (warto dodać, że jej piosenka Destination Vertical trafiła na ścieżkę dźwiękową popularnego serialu Chirurdzy).

Bilety 55 zł - przedsprzedaż do dnia 31.10.2016 r., 65 zł - od 01.11.2016 r., do nabycia w recepcji CKiT (ul. Warszawska 26) oraz w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej, tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73 oraz przez ekobilet.

facebook
pinterest