Piosenki Agnieszki Osieckiej w wyjątkowej oprawie

Data dodania: 2017.03.23 09:31

We wtorek 2 maja 2017 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbędzie się koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

Zapraszamy na prawdziwą muzyczną ucztę! Wystąpi  trio wspaniałych muzyków: wokalistka NULA STANKIEWICZ, obdarzona piękną barwą głosu, której znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji i jazzu, JANUSZ STROBEL -  wirtuoz gitary i kompozytor oraz ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, wybitny pianista jazzowy, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród oraz koncerty niemal na całym świecie.

Z okazji przypadającego w tym roku 20-lecia rocznicy śmierci AGNIESZKI OSIECKIEJ, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule "Byle nie o Miłości".

To koncert zarówno dla tych, którzy lubią nucić ponadczasowe przeboje poetki, jak i dla wszystkich ciekawych oryginalnych interpretacji znanych utworów. To recital, w którym nie brakuje znanych przebojów, ale są także piosenki mało popularne. Koncert składa się z kilkunastu różnorodnych utworów, miniaturowych opowieści, prezentowanych w nieprzypadkowej kolejności. Między piosenkami nie zabraknie także samej Agnieszki Osieckiej, koncert uświetnią bowiem projekcje multimedialne archiwalnych filmów oraz zdjęć o życiu i twórczości artystki.

Koncert dedykowany pamięci Władysława Wilińskiego.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż do dnia 14.04.17), 40 zł oraz 32 zł dla właścicieli Mrągowskiej Karty Seniora oraz Karty Mrągowska Rodzina Trzy Plus do nabycia w recepcji CKiT, ul. Warszawska 26, w godz. 14.00 - 22. 00 (tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73) lub  on-line w systemie ekobilet.

facebook
pinterest