Koncert Starego Dobrego Małżeństwa

Data dodania: 2018.08.16 09:01

Stare Dobre Małżeństwo wraca do Mrągowa!  W piątek 21 września 2018 o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbędzie się kolejny wyjątkowy koncert. Zespół zaśpiewa swoje największe przeboje a takze promować będzie najnowszy album "Blizny czasu".

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuwają: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana "Blizny czasu" jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie, powstałą w zgodzie z własnym sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Wraz z tą pozostającą poza opiniotwórczym obiegiem twórczością podąża wiernie publiczność zespołu, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia:

- CKiT - ul. Warszawska 26, recepcja, tel. 89 743 34 66

- www.kupbilecik.pl

- www.biletyna.pl

- EMPIK

Organizator koncertu: Agencja Artystyczna Start

tel. 661 664 887

facebook
pinterest