Selfie w Mrągowie. Gdzie zrobić najlepszą fotkę?

Data dodania: 2018.12.18 08:43

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” przekonuje, że nie festiwalowy amfiteatr, skwer Jana Pawła II czy plaża miejska, lecz ul. Wyspiańskiego i Park Lotników Polskich to najlepsze miejsca do wykonania pamiątkowej fotografii z Mrągowa.

W mieście jest wiele miejsc, gdzie można wykonać idealne zdjęcia z wakacji. Robert Wróbel, prezes LOT „Ziemia Mrągowska” przekonuje jednak, że najlepsze autoportrety można wykonać za Urzędem Miejskim w Mrągowie  oraz na promenadzie.

- Postawiliśmy dwa lustra, które w swojej tematyce nawiązują do trzech największych festiwali organizowanych w Mrągowie: Międzynarodowego Pikniku Country, Festiwalu Kultury Kresowej i Mazurskiej Nocy Kabaretowej.  Liczymy na to, że mieszkańcy i turyści będą wykorzystywać je do wykonania pamiątkowych zdjęć z Mrągowa, a następnie udostępniać je w sieci.

Innowacyjne fotolustra to pierwsze tego typu konstrukcje w Polsce.  Powstały w ramach projektu „Mrągowo – miasto festiwali”

 

  Zadanie publiczne „Mrągowo – miasto festiwali” współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskim.

 

facebook
pinterest