Gdzie dobrze zjeść na Ziemi Mrągowskiej?

Publikacja „Gdzie dobrze zjeść na Ziemi Mrągowskiej” jest najnowszą inicjatywą wydawniczą Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Będzie to kulinarny przewodnik po Ziemi Mrągowskiej poręcznego formatu 1/3 strony A4. W Przewodniku turysta znajdzie poza ofertą obiektów gastronomicznych z Powiatu Mrągowskiego, mapą z zaznaczonymi obiektami, także mazurskie przepisy i tradycje kulinarne pisane językiem dawnych mieszkańców naszego regionu. W publikacji znajdą się również obiekty, które oferują regionalne produkty, jak sery, miód itd.

Planowany nakład to 5000 szt. Szata graficzna będzie nawiązywać do strony internetowej www.it.mragowo.pl Przewodnik będzie drukowany w języku polskim.

Przewodnik dystrybuowany będzie bezpłatnie w punktach informacji turystycznych, hotelach, pensjonatach, restauracjach, muzeach itd. z terenu powiatu mrągowskiego. Dzięki temu turysta, który przyjedzie na Ziemię Mrągowską uzyska pełną informację o obiektach wartych odwiedzenia. W roku 2009 tylko Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej odwiedziło 6073 osób, w tym Polacy stanowili 69%.

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” mają możliwość zareklamowania się w Przewodniku. Koszt reklamy na 1 stronie naszej publikacji wynosi 150 zł (brutto). Cena obejmuje także ewentualny skład strony reklamowej. Dzięki reklamie sponsorowanej mają Państwo możliwość szczególnego zaprezentowania Państwa obiektu.

Zapraszamy wszystkich członków LOT-u do skorzystania z tej formy promocji.

Podmioty, które nie są członkami naszego Stowarzyszenia zachęcamy do przystąpienia. Roczna składka członkowska wynosi 100 zł brutto. Tutaj znajdą Państwo szczegóły dotyczące członkostwa, a także korzyści wynikające z członkostwa. Nie będzie to jedyna inicjatywa wydawnicza w roku bieżącym. Jednak w każdym wydawnictwie będą na specjalnych zasadach promowani członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Państwa reklama w Informatorze trafi bezpośrednio do turystów przebywających na Mazurach!

facebook
pinterest