Dni Mrągowa 2019

Podczas tegorocznego święta Mrągowa szykujcie się na wyśmienitą zabawę. To będą trzy dni pozytywnych emocji, wrażeń i dźwięków w mieście nad Czosem. Dni Mrągowa zaplanowane są na ostatni weekend czerwca (28-30 czerwca 2019r.)

Startujemy w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Mocy wrażeń i dźwięków dostarczą nam muzyczne gwiazdy: NATALIA NYKIEL - niekwestionowana królowa muzyki electro pop oraz GRZEGORZ HYŻY – jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia!

Po piątkowej inauguracji nie zwalniamy tempa! Przenosimy się na Plac Unii Europejskiej, gdzie jak na dobrą imprezę przystało nie zabraknie pyszności serwowanych przez FESTIWAL SMAKÓW FOOD TRUCKÓW, barwnych atrakcji z HOLI FESTIWAL ŚWIĘTO KOLORÓW oraz wyjątkowego klimatu, który stworzą nasi muzyczni goście: BOVSKA - kolorowy ptak polskiej sceny z hitem „Kaktus” i FUTURE FOLK - tworzący wybuchową mieszankę elektronicznej muzyki tanecznej!

Mocny finał zapewni kwartet SZAFA GRA, czyli artyści warszawskich teatrów Buffo, Roma i Rampa  którzy w rewelacyjny sposób wcielą się w gwiazdy polskiej i światowej estrady! Dni Mrągowa odbędą się w dniach 28-30 czerwca 2019. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny! Zabierajcie rodziny i przyjaciół, zapraszajcie znajomych, rezerwujcie czas na wspólne świętowanie!

I dzień II dzień III dzień

Źródło: CKiT Mrągowo

facebook
pinterest