Festiwal Weselnych Przebojów

Zapraszamy do Mrągowa na I edycję Festiwalu Weselnych Przebojów - 18 sierpnia 2017. Podczas 3-godzinnego koncertu usłyszymy największe hity śpiewane na wszystkich polskich weselach.

Na scenie amfiteatru w Mrągowie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, których hity możemy usłyszeć na każdym weselu! Na Festiwalu wystąpią m.in. Krzysztof Krawczyk, Masters, Paulla, Weekend, Top One, Wojciech Gąsowski, Dwa Plus Jeden, Classic, Krystyna Giżowska, Milano, Defis, Exaited, Siostry Matkowskie i inni.

Mrągowo to jedno z najpopularniejszych miasteczek festiwalowych w Polsce. To właśnie tutaj rokrocznie odbywała się słynna impreza Disco pod Żaglami, na którą przybywali wierni fani z całej Polski. Kontynuacją wielkiej imprezy z Polsatem jest organizowany 18 sierpnia Festiwal Weselnych Przebojów! Miłośnicy muzyki disco i disco polo znów spotkają się w Mrągowie, a telewidzowie obejrzą transmisję na żywo oczywiście w telewizji Polsat. Organizatorzy gwarantują świetną rozrywkę na najwyższym poziomie!

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów z Polsatem - Mrągowo 2017 w cenach 69 zł, 79 zł, 109 zł można zakupić poprzez serwis ebilet lub w Centrum Kultury i Turystyki - 89 743 34 66.

Organizator Stars of Poland, we współpracy z Miastem Mrągowo.
   

facebook
pinterest