Łukasz Łyczkowski i 5 RANO

Koncert został odwołany.

 

Restauracja & Klub Ceglana zaprasza na koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem 5 Rano - sobota, 7 grudnia 2019 r., godz. 20:00-21:30.

Bilety: przedsprzedaż – 25 zł, w dniu koncertu - 35 zł.

5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60-tych i 70-tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

Koncerty 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu.

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ostatniej edycji Voice of Poland i potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością.

5 RANO od wielu lat pojawia się na największych scenach, festiwalach zdobywając szereg nagród. Uwielbia grać także koncerty klubowe. Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody Fryderyk. Wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu "Ku Przestrodze" u boku Sebastiana Riedla & Cree. Zespół z podniesionym czołem supportował największe gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.

W 2018 roku zespół wydał swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty.

Koncert w "Ceglanej" jest częścią trasy "To jest mój Rock & Roll" promujący płytę "Korzenie".

Bilety dostępne na stronie
www.panbilet.pl 

facebook
pinterest