STAND-up w Ceglanej - Rejent, Jurkiewicz, Kutek

Restauracja & Pub Ceglana zapraszają na wieczór stand-up'owy NR 7 - 21 lipca 2017. To będzie wyjątkowy wieczór, bo Stand-up Warmia będzie miała urodziny! To będzie roczek! Na scenie zobaczymy SEBASTIANA REJENTA, CEZAREGO JURKIEWICZA i MICHAŁA KUTKA z Stand-up Polska.

Całość poprowadzi tradycyjnie Wasz Kleks - Arkadiusz Jakszewicz.

Impreza rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do 23:00.

SEBASTAIN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

CEZARY JURKIEWICZ
W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

MICHAŁ KUTEK
z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Leżącego Stand-up.

Bilety:
20 zł (przedsprzedaż w Ceglanej)
30 zł (w dniu występu i na www.kupbilecik.pl)
https://www.kupbilecik.pl/impreza-18864-standup.warmia.mragowo.html

Kontakt:
Restauracja & Pub Ceglana
ul. Warszawska 8, 11-700 Mrągowo
tel. 665 341 099

facebook
pinterest