Walentynki w Kinie Zodiak

Kino Zodiak w Mrągowie (Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26), w Dzień Św. Walentego 14 lutego 2018 r. o godz. 19:30 serdecznie zaprasza na specjalny seans filmowy.

W programie "Podatek od Miłości" nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Bilety są do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki (recepcja), wszystkie dni w tygodniu od godz. 14.00, tel. tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73, w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz online przez system Ekobilet.

facebook
pinterest