Domek na górce

Adres: Zyndaki 18
11-731 Sorkwity
Nr tel.: +48 89 7429236, +48 609406348
Strona www: http://www.domeknagorce.eu
Email domeknagorce@gmail.com

Opis

Agroturystyka na Mazurach

Domek na Górce
Całoroczny dom z drewna zbudowany na niewielkim wzgórzu. W nim dwa oddzielne apartamenty, każdy po 70m.
W obu znajduje się łazienka i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Ogrzewany stylowym kominkiem, wykonanym z 19-sto-wiecznych kafli.
Domek położony jest z dala od ludzi, panuje tu spokój i cisza. W gorące letnie dni można ulżyć sobie kąpielą w pobliskim jeziorze, oddalonym o ok 800m. Wokół są urokliwe ścieżki rowerowe i doskonałe tereny na narty biegowe.
Można też wybrać się na położony za Mrągowem wysokiej klasy stok narciarski z dwoma wyciągami i sztucznym naśnieżaniem.

Zakwaterowanie

Mieszkanie dolne(70m):
to dwa pokoje, w każdym po 2 lóżka pojedyńcze drewniane, kanapa rozkładana szafki i lampki. W jednym z pokoi stylowy kominek. Kuchnia z pełnym wyposażeniem, z płytą elektryczną(ceramiczną) czteropalnikową, lodówką. Dodatkowo kuchnia kaflowa opalana drewnem. Mozliwość upieczenia chleba w piekarniku za dodatkową opłatą. Łazienka, umywalka, prysznic, podłoga podgrzewana. Woda podgrzewana podgrzewaczem przepływowym. Taras kamienny.

Mieszkanie górne(65m):
oddzielne schody z zewnątrz, mały tarasik. Dwie sypialnie: w każdej po dwa łóżka drewniane pojedyńcze, szafki i lampki nocne. Salonik z aneksem kuchennym(pełne wyposażenie), sofka rozkładana, płyta elektryczna(ceramiczna) 4 palnikowa, lodówka. Łazienka: prysznic, umywalka, bidet.

Nasze gospodarstwo to cisza, spokój, miejsce na ognisko i grilla, mały ogródek warzywny tylko dla gości, parking, najbliższe zabudowania gosp. 150 m, 500 m - stadnina koni, stary sad owocowy. Mały lasek do spacerów. W gospodarstwie: kury, kaczki, koń przyjazny, kotki, 2 psy; do jeziora 800 m - polną drogą, 3 jeziora w odległości do 3 km oraz wiele innych atrakcji. Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Gizewie(3 km).

Cennik:
cały domek: 300 zł/8 osób (37,50 zł od osoby)
1-3 dni: 50zł od osoby
mieszkanie dolne: 180 zł/4 osoby(45 zł od osoby)
mieszkanie górne: 160 zł/4 osoby(40 zł od osoby)
dodatkowa osoba - 25 zł / dzieci do 8 lat - 50%
od tygodnia w zwyż - cena do negocjacji
mniej osób - mozliwość negocjacji


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook
pinterest