Od lipca 2008 r. turyścimogą poczućklimat Dzikiego Zachodu nie tylko latem podczas Pikniku Country, lecz również przez cały rok wWestern City Mrongoville! Jest ono odwzorowaniem miasteczka z Dzikiego Zachodu, z drugiej połowy XIX w. Tylko w Mrongoville są najdzielniejsi kowboje, najbardziej niebezpieczni bandyci, najpiękniejsze kobiety...!

Tutaj czekają na Państwa: wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla wszystkich! W Wiosce Indiańskiej można zapoznać się z zwyczajami kultury indiańskiej, podziwiać wyroby indiańskie, nauczyć się strzelania z łuku i rzutów włócznią do tarczy.  Na Rancho Farmera można nauczyć się jazdy konno, przejechać  się bryczką, wziąć udziuał w konkursach farmerskich! Ponadto warto zajrzeć do biura Sheriffa z aresztem, obejrzeć zabytkową lokomotywę, cmentarz, gdzie spoczywają najgroźniejsi bandyci Dzikiego Zachodu, wstąpić do sklepiku z pamiątkami, gdzie wydrukują Twój list gończy! W Saloonie i Mexico Barze można spróbować kuchni Dzikiego Zachodu i kowbojskich trunków. Gwarantowana jest świetna zabawa i dużo humoru!

Warto dodać, że  Piknik Country i Western City to Turystyczny Produkt 2008 roku. Certyfikat przyznała Polska Organizacja Turystyczna.


W ofercie Mrongoville m.in.:

- pokazy artystyczne
- taniec country
- scenki rodzajowe
- rzuty nożami
- baty meksykańskie
- pokazy władania mieczem

- druk listów gończych
- organizowanie imprez eventowych dla firm, szkół, grup zorganizowanych
paintball, alpinistyka, quady, loty balonem, dojenie krowy, rodeo mechaniczne, gry i zabawy do wyboru
- program edukacyjny dla dzieci i młodzieży


Pokazy odbywają się od poniedziałku do niedzieli o godzinie 12:00 i 17:00.

Wstęp:

- dzieci do 5 lat - bezpłatnie

- dzieci od 6 lat do 12 lat - 6 zł

- bilet normalny - 12 zł

Parking płatny:

- samochód osobowy - 5 zł
- autokar - 20 zł

MIASTECZKO WESTERNOWE
"MRONGOVILLE" SP. Z O.O.
11-700 Mrągowo, ul. Młynowa 50
tel. 609 820 777, 665 355 888

www.mrongoville.pl