Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo
Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo

Zapraszamy do Mrągowskiego Centrum Kultury na występy międzynarodowej grupy iluzjonistów - poniedziałek 31 maja 2021 r., godz. 19:00-21:00.

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion.

Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu. Jej występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic.

We wrześniu 2019 r nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix. Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.

Bawią się wszyscy od lat 3 do 103 !!! Tym razem, podczas europejskiego tourne'e, także mrągowska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show !!!

Zbliża się Dzień Dziecka, więc może z tej okazji wybierzcie się wspólnie na ten magiczny wieczór do Mrągowskiego Centrum Kultury 🙂
A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do tek niesamowitej Krainy Czarów !
To trzeba zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że magia istnieje naprawdę !!!

Bilety już do nabycia na
portalu online w cenie 80 zł (parter) i 60 zł (balkon) oraz w Mrągowskim Centrum Kultury, tel. 89 743 34 66.

Impreza zgodna z wytycznymi sanepidu, także pamiętaj o maseczkach.