Dzień Dziecka w Mrągowie
Dzień Dziecka w Mrągowie

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy! W sobotę 1 czerwca 2019 r. pl. Unii Europejskiej w Mrągowie zamieni się w kolorowy i barwny świat pełen zabawy z mnóstwem słodkich upominków.

Obchody Dnia Dziecka rozpoczną się o godz. 10.30, kiedy to na masz zostaną wciągnięte flagi i zapłonie znicz olimpijski. Wszystko w ramach23. Spartakiady Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Następnie o godz. 11.10 rozpoczną się konkurencje sportowe dostosowane do wieku i zdolności psychofizycznych zawodników, za udział w których każdy otrzyma pamiątkowy dyplom, medal oraz drobny upominek, który zmobilizuje dzieci do dalszych działań i wysiłku. Konkurencjom sportowym towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje plastyczne, animacyjne, zabawy przygotowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie oraz występy artystyczne.

Zapisy dzieci chętnych do wzięcia udziału w Spartakiadzie przyjmowane są przez Panią Annę Kasprzak z Domu Pomocy Społecznej pod numerem telefonu 89 741 26 06.

Ponadto podczasDnia Dziecka z Centrum Kultury i Turystykizaprezentują się m.in: najmłodsze grupy Mrągowskiej Sceny Tańca Współczesnego oraz tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury. Na małych jubilatów czekać będą także zabawy plenerowa: malowanie buzi, ogromne bańki mydlane a także stanowisko Straży Pożarnej!

Całość uatrakcyjni przygotowana przez Bibliotekę MiejskąPARADA POSTACI BAJKOWYCHz udziałem dzieci z mrągowskich przedszkoli. Pochód ten organizowany będzie z okazji Światowego Dnia Bajki.

Wszystkich kinomaniaków zapraszamy także do KINA ZODIAK na bajkę KRAINA CUDÓW 2D (bez ograniczeń wiekowych, godz. 13.45 i 15.30) oraz nieco starszych jubilatów na film AVENGERS. KONIEC GRY  2D (od 12 roku życia, godz. 17.15).

Bilety oraz więcej informacji o projekcjach...

Będziewesoło,kolorowo izabawowo!

ZAPRASZAMY!!!