Koncert Arkadio w Mrągowie
Koncert Arkadio w Mrągowie

W ramach Cyklu letnich koncertów na deptaku wystąpi człowiek orkiestra, raper, freestylowiec, mówca, autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji RÓB TO CO KOCHASZ!!!

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie z udziałem...

A R K A D I O
15 czerwca 2019, godz. 18.00
molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie

Wstęp wolny.

 

Koncert poprzedzą od godz. 17.00 pokazy /występy!

TANIEC
Smyki / Family Squad / Rem z Młodzieżowego Domu Kultury
Dragons Steps / Teatr Światła z Centrum Kultury i Turystyki

OBRAZ
graffiti z Dzikim / malarskie fuzje /
balonowe szaleństwa Panny Ewy

DŹWIĘK
Maggy Moroz, Anioł

Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Jego płyty pełne są męskiego rapu, żartobliwych tekstów i ciekawych historii. Artysta przywołuje postaci, które przemawiają do młodych ludzi: Tomasza Adamka (mistrza świata w boksie, który poleca płytę Arkadia „Najlepsze przed nami”), Nicka Cruza (nawróconego bossa mafii), Briana Welcha (lidera grupy KORN). Z tekstów mocno wybrzmiewa przesłanie, aby w życiu robić to, co się naprawdę kocha!

Skład tworzą: Arkadio, Dj Dugi , Adrian Wieczorek - trąbka/duduk

RÓB TO CO KOCHASZ to akcja społeczna skierowana głównie do Was - młodych ludzi. Chcemy zachęcić Was, żebyście w swoich wyborach przyszłej pracy i kierunków studiów kierowali się swoimi talentami i pasją, a nie oczekiwaniami środowiska, sondażami lub modami. Każdy człowiek ma talent i chcemy, żebyście wiedzieli, że naprawdę można w życiu robić to, co się kocha, żyć z tego, a dzięki temu być szczęśliwym. Akcję wspierają: Kamil Bednarek, CeZik, Aleksander Beta (Mistrz polski JUDO) i Dominika Staniewicz (doradca zawodowy), osoby które świadomie weszły na drogę pasji i talentów - często wiele ryzykując - i których życie pokazuje, że było warto!