Baza turystyczna

Dębowa przystań

Dębowa przystań

Adres:Borowski Las 16 A
11-731 Sorkwity
Nr tel.:+48 89 7410700
Strona www:http://debowaprzystan.com/
Emaildebowaprzystan@gmail.com

Opis

Wypoczynek na łonie natury

Ośrodek turystyczny Dębowa Przystańpołożony jest w samym środku lasu, nad  jeziorem Piłakno (jednym z najgłębszych jezior na Warmii i Mazurach - 56 m). Pozwala to naszym Gościom na aktywny wypoczynek z dala od hałasu i zgiełku. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicznych lasach można spotkać dziką zwierzynę, a samo jezioro zachęca  wszystkich do kąpieli, łowienia ryb (szczupaki, okonie, płotki, liny) oraz nurkowania. Naszymi stałymi gośćmi są rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz płetwonurkowie z całej Polski. Organizujemy zielone szkoły, narady, szkolenia imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne, imprezy integracyjne.

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji mamy 68 miejsc noclegowych w Forcie. Jest to budynek zbudowany z bali na kształt fortu amerykańskiego. Znajdują się tu pokoje 2,3 i 4 – osobowe. Sanitariaty mieszczą się w budynku obok. W poddaszu Fortu znajduje się również sala wykładowa z widokiem na jezioro. Na terenie obiektu istnieje możliwość rozbicia namiotu lub postawienia przyczepy kempingowej.

Lokalizacja

Ośrodek turystyczny Dębowa Przystań usytuowany jest 16km od Mrągowa na obszarze zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Jeziora Sorkwickie”, nad przepięknym jeziorem Piłakno - jednym z najgłębszych jezior na Warmii i Mazurach (56 m).

Gastronomia

Na terenie Dębowej Przystani znajduje się Tawerna, która czynna jest od godziny 8.00 rano do ostatniego gościa. W naszym lokalu serwujemy klasyczne dania kuchni polskiej jak również, dania z przepisów naszych Mam, Babć prawie zapomniane ale sprawdzone i smaczne. Zupy, dania obiadowe, ryby smażone, pierogi własnej roboty (ruskie, z mięsem, z jagodami), to tylko niektóre specjały. Ogromnym powodzeniem cieszą się placki ziemniaczane z sosem kurkowym oraz naleśniki z serem zasmażane na masełku.


Lokalizacja na mapie

Galeria zdjęćObiekty w pobliżu (72)

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo