Baza turystyczna

Stanica Wodna PTTK - Krutyń

Stanica Wodna PTTK - Krutyń

Adres: Krutyń 15
11-710 Piecki
Nr tel.: +48 604512213
Strona www: http://kajaki-krutynia.pl/
Email stanica.krutynia@wp.pl
Kategoria usług RESTAURACJE  |  ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY  |  BARY  |  OŚRODKI WYPOCZYNKOWE  |  POLA BIWAKOWE  |  DOMKI LETNISKOWE

Opis

Nocleg na Mazurach

Zdrowy mikroklimat boru sosnowego oraz piękna przyroda sprawiają, iż Stanica jest doskonałą bazą na wczasy na Mazurach oraz wycieczki piesze i rowerowe do pobliskich rezerwatów: Zakręt, Królewska Sosna, Krutynia. Można tu podziwiać mnóstwo pomników przyrody (m.in. Zakochaną parę, Królewską Sosnę), bogatą florę (rosiczki, borówki, żurawiny, wełnianki i wiele innych) oraz faunę (bociany, bieliki, puchacze, czaple).

Gastronomia

Karczma Krutyń
Karczma położona jest nad brzegiem rzeki. Przy sprzyjającej pogodzie polecamy Gościom posiłki na świeżym powietrzu. Chętnie gościmy także zorganizowane grupy (w karczmie jest 60 miejsc). Polecamy kuchnie locavore - przyrządzamy dania wyłącznie z produktów regionalnych. Zapraszamy na oryginalne potrawy kuchni mazurskiej. Karczma czynna jest cały rok.
Bar Szopa Rybaka
Od kwietnia do końca września zapraszamy Państwa do położonego nad brzegiem rzeki, baru Szopa Rybaka. Naszym Gościom oferujemy pyszne jedzenie, miłą obsługę, a w chłodne dni możliwość ogrzania się przy kominku
Nasza Spiżarnia
Naszym gościom w przystępnych cenach oferujemy produkty z ladu i ogrodu, z kuchni i wędzarni, a także na dobry humor-nalewki na spirytusie z piwniczki.


Lokalizacja na mapie


Logo