Baza turystyczna

Akurat

Akurat

Adres:Krzywe 10
11-700 Mrągowo
Nr tel.:+48 89 7413693
Strona www:
Email

Opis

Wakacje nad jeziorem

Zapraszamy Państwa do pensjonatu„AKURAT”w Krzywem k. Mrągowa, nad jeziorem o tej samej nazwie. To zaciszne miejsce w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, schowane wśród pagórków na skraju lasu. Tak, tak, to właśnie tu spotkali się kiedyś bohaterowie książki Ewy Nowak pt. „Krzywe 10”!

Zakwaterowanie

Pensjonat znajduje się na działce o pow. 3 ha z dojazdem drogą asfaltową. Od jeziora dzieli go 100 m, a od ściany lasu – ok. 400 m. W dwóch nowych budynkach oferujemy Państwu komfortowe warunki noclegu, wypoczynku, organizacji imprez, szkoleń czy spotkań dla 50 osób - jest w nich 12 pokoi różnej wielkości (z łazienkami) i 4 apartamenty rodzinne (2-poziomowe), dwie duże sale z kominkami, sala szkoleniowa, zaplecze gastronomiczne, wyposażenie rekreacyjne (łódki, kajaki, rowery, bilard, ping-pong itp.) i dogodne miejsca do zabawy z dziećmi czy biesiad przy ognisku lub grillu. Spokój, cisza, wszelkie wygody i pełna swoboda w organizacji pobytu to sprawdzone zalety naszej oferty.

Lokalizacja

Miejscowość Krzywe leży 8 km od Mrągowa i 6 km od Piecek, nad jeziorem Krzywe. Łatwo tu dojechać skręcając z drogi krajowej 59, łączącej Piecki i Mrągowo, na Brejdyny (minąwszy Piecki) albo na Krzywe (tuż przed Mrągowem).


Lokalizacja na mapie

Galeria zdjęćObiekty w pobliżu (100)

LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo