Debata o wolontariacie.

Data dodania: 2010.11.26 11:28

Stowarzyszenie Edukacji Ekologicznej i Kulturalnej „SEEiK” z Mrągowa współpracujące z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu zapraszają w dniu 30 listopada 2010 r. na godz. 17.00 do Ratusza Miejskiego na debatę poświęconą wolontariatowi.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Pomarańczowa Rewolucja na Warmii i Mazurach. Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Obywatelskiego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Na spotkanie zapraszamy działaczy społecznych, osoby interesujące się wolontariatem, pracujące społecznie. Będzie można posłuchać o działaniach wolontariuszy oraz specjalistów mówiących o zasadach współpracy z wolontariuszami, a także poznać przykłady działań wolontariuszy w powiecie mrągowskim. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, opowiedzą o działaniach prowadzonych w ramach projektu oraz dobrych praktykach.

Patronat medialny nad debatą objął Kurier Mrągowski i ITV Mrągowo.
Zapraszamy chętnych.

W dniu 30 listopada istnieje możliwość zorganizowania warsztatów i pogadanek w szkołach związanych z wolontariatem. Zainteresowane szkoły prosimy o kontakt na mail: seeik@wp.pl lub telefon 500 571 234. 

Za pomoc w organizacji debaty dziękujemy dla Pani Otolii Siemieniec, Burmistrz Miasta Mrągowo, która udostępniła sale w ratuszu i zapewniła noclegi dla gości z Centrum Wolontariatu z Elbląga.

facebook
pinterest