Piknik Country

SPIS TREŚCI

 

 

ARTYKUŁ

Najbardziej znanym mrągowskim festiwalem jest Piknik Country. Już od ponad 30 lat w Mrągowie rozbrzmiewa muzyka country. Na to muzyczne countrowe święto przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Westernowe stroje, motocykle, samochody terenowe i osobowe oraz pojazdy konne stanowią wówczas o kolorycie tego mazurskiego miasta. Piknik Country to doskonała zabawa dla fanów muzyki, turystów i mieszkańców Mrągowa. Festiwal Muzyki Country jest najlepszą i najdalej docierającą wizytówką miasta.

 

Piknik Country odbywa się w Mrągowie. Na imprezy płatne zapraszamy do amfiteatru nad jeziorem Czos, a na bezpłatne do centrum miasta - na pl. Unii Europejskiej i do małego amfiteatru.

 

 W 2018 r. Piknik Country odbędzie się w dniach 27-29 lipca.

Zapraszamy na 37. edycję  legendarnego Międzynarodowego Festiwalu „Piknik Country&Folk” Mrągowo 2018! Piknik Country w Mrągowie odbędzie się w dniach 27 i 28 lipca w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Na scenie zobaczymy miedzy innymi: Michała Lonstara, Mariusza Kalagę, Alicję Boncol, Tomasza Szweda czy Jason Lee McKinney Band. 

NA 37. Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowo 2018 pojawią się gwiazdy światowego formatu. Dzięki nim i naszym  rodzimym artystom wyruszymy w pełną pozytywnych emocji  podróż do krainy country,bluegrassu, folku i americany. Do krainy łagodności, ale także i estradowego show.

Dla tych, którzy nie mieli dotychczas okazji uczestniczyć w Festiwalu jest to więc wyjątkowa szansa, żeby nadrobić stracone lata i poczuć atmosferę, która co roku panuje  w jednym z najpiękniejszych polskich amfiteatrów, na festiwalu o najbogatszej ( obok   Opola i Sopotu) historii. Tych, którzy odwiedzają nas co roku nie  musimy przekonywać! Wiemy, że już planują swoje kolejne urlopy i wakacje w Mrągowie. Fani Pikniku, nastawcie się w tym roku  na potężniejszą niż zwykle  dawkę wspomnień, wzruszeń i świeżych artystycznych wrażeń!

Nie o wszystkich atrakcjach programowych możemy juz dziś Was poinformować. Zrobimy to, stopniowo ujawniając kolejne punkty naszego line-up’u. Możemy Was zapewnić, że nie zawiedziecie się!
 
KONCERTY:

Piątek 27.07 między innymi:
- dwa specjalne  koncerty  jubileuszowe:
40-lecie działalności artystycznej Michała LONSTARA
25-lecie  działalności artystycznej Mariusza KALAGI
- koncert światowej  gwiazdy muzyki country i country  bluesa

Sobota 28.07 między innymi:
- dwa specjalne koncerty jubileuszowe:
25-lecie  działalności artystycznej  Alicji BONCOL
40-lecie działalności artystycznej Tomasza SZWEDA
- Jason Lee McKinney Band – USA, prosto z Nashville na jedyny koncert w Europie przyjeżdża   zespół grający country, americanę i country rocka w najlepszym  południowym brzmieniu (southern roots).
- koncert jednego z najlepszych amerykańskich zespołów bluegrassowych

Piknik Country Mrągowo 2018 bilety już dostępne!W 2018 roku Piknik Country odbędzie się już po raz 37.

 

 

Zobacz relacje video z XXXII Pikniku Country w Mrągowie

 

piątek, sobota - 89 zł, 99 zł, 129 zł, VIP 250 zł (cena od osoby za jeden dzień)

Ceny na niedzielę nie są jeszcze znane.

Bilety do kupienia na stronie...

 

Organizatorzy: Stars of Poland
e-mail: produkcja@starsofpoland.pl; jgluszyk@poczta.onet.pl
tel. 696 434 949 (producent – Krzysztof Świętek)
tel. 664 943 345 (Jerzy Głuszyk )

Przy współpracy Burmistrz Miasta Mrągowa

Organizacja imprez w mieście - Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

 

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

 

Mrągowo

Mikołajki

Kosewo

Młynowo

Piecki

Sorkwity

Marcinkowo


 

 

 

facebook
pinterest