I Wojewódzki Festiwal Piosenki Wróćmy na Jeziora

W związku z obecną sytuacją organizatorzy są zmuszeni przesunąć I Wojewódzki Festiwal Piosenki „Wróćmy na jeziora”. Planowany termin wydarzenia to 21-22 września 2020 r. Organizatorzy mają nadzieję, że zaproponowana przez nich data nie ulegnie zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Osoby, które nadesłały swoje zgłoszenia otrzymają stosowne informacje za pośrednictwem poczty e-mail.

 

Wojewódzki Festiwal Piosenki „Wróćmy na jeziora” poświęcony polskim artystom, którzy odeszli odbędzie się w dniach 23-24 marca 2020 roku (poniedziałek-wtorek) w Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach.

Projekt skierowany jest do młodych mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego, którzy cenią polskich artystów i ich dorobek artystyczny. Celem przedsięwzięcia jest między innymi promowanie naszego regionu i popularyzacja polskiej kultury.

Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy prezentować będą utwory artystów takich jak: Zbigniew Wodecki. Czesław Niemen, Andrzej Zaucha, Krzysztof Klenczon, Ryszard Riedel, Anna Jantar, Kora Jackowska, Grzegorz Ciechowski, Ada Rusowicz, Kasia Sobczyk, Irena Jarocka.

Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe oraz zespoły. Aby wziąć udział w festiwalu należy przesłać do 15 lutego 2020 r. nagranie wybranego przez siebie utworu. Organizatorzy dopuszczają amatorskie nagrania (np. telefonem komórkowym). Demo należy wysłać na adres e-mail
festiwal@wrcomynajeziora.pl lub listownie na adres Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach. Komisja oceniająca występy składać się będzie m.in. z finalistów The Voice of Poland.

Regulamin oraz karta zgłoszeń...

Kontakt:
Centrum Kultury "Kłobuk"
ul. Kolejowa 6, 11-730 Mikołajki
tel. 87 421 61 46

facebook
pinterest