Plany wydawnicze LOT Ziemia Mrągowska na rok 2017

Przedstawiamy Wam plany wydawnicze Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mągowska" oraz Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej na 2017 r. Zaznaczamy, że nie opracowujemy innych wydawnictw niż wymienione poniżej i współpracujemy wyłącznie z Agencją Reklamowo-Wydawniczą "Viktoria" oraz firmą Compass z Krakowa.  

- przewodnik kulinarny Ziemi Mrągowskiej

"Przewodnik kulinarny Ziemi Mrągowskiej" zostanie wydany dzięki współpracy Agencji Reklamowo-Wydawniczej "Viktoria" z Lokalną Organizacją Turystyczną "Ziemia Mrągowska". Etap zbierania reklamodawców już się rozpoczął.

http://www.it.mragowo.pl/przewodnik-kulinarny-ziemi-mragowskiej-wydany,1,2997,pl.html

- wyrywane plany Mrągowa w wersji polskiej i niemieckiej


Publikacja jest wznawiana co roku i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów.

http://www.it.mragowo.pl/archiwum/pl/2016/02/sponsorowany-plan-mragowa-edycja-2016,3756.html

- Przewodnik po Mrągowie „Miejski szlak turystyczny”

Przewodnik po Mrągowie o formacie 1/3 A4, 56 str. Uwzględnione będą strony reklamodawców! Nie zostały jeszcze ustalone warunki udziału w wydawnictwie przez podmioty turystyczne.

- Informator turystyczny Ziemi Mrągowskiej (wersja niemiecka)


Podmioty, które w roku 2016 współpracowały z LOT Ziemia Mrągowska przy wydaniu wersji polskiej, znajdą się w wersji niemieckiej bezpłatnie. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany prezentacją swej działalności w tej publikacji, a nie spełnia powyższego warunku, prosimy o kontakt.

http://www.it.mragowo.pl/archiwum/pl/2016/02/informator-turystyczny-2016,3761.html

- Przewodnik „Szlaki rowerowe Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i okolic”

W roku 2013 ukazał się przewodnik "Trasy rowerowe Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i okolic". Wydawcą była Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, a realizatorem firma Compass. Publikacja zawierała opisy i mapy 30 tras rowerowych (w większości szlaków) na Mazurach.

LOT Ziemia Mrągowska przy współpracy z wydawcą wznowi i zaktualizuje przewodnik. Będzie on zawierał wyłącznie szlaki rowerowe na Mazurach. Planowana jest aktualizacja. Publikacja w zamierzeniu LOT Ziemia Mrągowska powinna stać się sztandarowym, cyklicznym wydawnictwem regionu dotyczącym szlaków rowerowych.

http://gizycko.wm.pl/168521,Nowy-przewodnik-po-trasach-rowerowych.html#axzz4c8NSw4I1

Uwzględnione będą strony reklamodawców! Nie zostały jeszcze ustalone warunki udziału w wydawnictwie przez podmioty turystyczne.

- „Katalog obiektów i usług konferencyjnych województwa warmińsko – mazurskiego” 

Publikacja Convention Bureau Masuria wydana w roku 2016 w nakładzie 1000 szt. Prawie cały nakład został już rozdysponowany. W roku 2017 publikacja zostanie zaktualizowana i wydana w ramach składki członkowskiej CBM (500 zł brutto rocznie)

http://www.konferencjemazury.com/convention-bureau-masuria-prezentuje-katalog,1,2733,pl.html

facebook
pinterest