Rajd rowerowy na Warmię

Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na kolejny rajd rowerowy.

Termin: 8.10.2016 r. (sobota)
Miejsce i czas startu: godz. 9:30 Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
Czas zakończenia: 17.30
Długość trasy: 90 km

Z Mrągowa uczestnicy dojada do Biskupca, a następnie do Reszla. Przejedziemy drogami lokalnymi z małym ruchem samochodowym.

Podsumowanie zbierania km. z LOTem

Tego dnia podsumujemy akcję zbierania kilometrów z LOTem. Trzy osoby z największą ilością km otrzymają atrakcyjne nagrody.
Osoby, które nie brały udziału w naszych imprezach, a które kwalifikują się w naszym konkursie o przedstawienie w biurze MCIT (ul. Warszawska 26) dowodów potwierdzających przebyte km.
„Punkty można otrzymać za udział w rajdach rowerowych organizowanych przez LOT, wydarzeniach rowerowych typu Mazury MTB czy Mrągowski Festiwal Rowerowy, a także w akcjach i aktywnościach rowerowych lub za indywidualne przejazdy, ale wyłącznie oznakowanymi szlakami rowerowymi, których początek jest na terenie powiatu mrągowskiego.

W 2016 roku postanowiono nagradzać najbardziej aktywnych uczestników imprez krajoznawczych przygotowywanych przez LOT oraz MCIT. W roku 2015 pokonano łącznie prawie 700 km. Dlatego też pierwsza osoba, która przekroczy z MCIT 350 km oraz uczestnicy z największą liczbą przebytych km w ciągu roku, otrzyma atrakcyjne nagrody.”

Organizator:
Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel. 89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, kierownik@it.mragowo.pl

facebook
pinterest