Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy PWPW S.A.

Adres: Wierzbowo 1
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 89 7413371
Strona www: http://www.wierzbowo.pl
Email wierzbowo@pwpw.pl

Opis

Wypoczynek na Mazurach

Z kroniki Ośrodka:
05 czerwca 1968 roku
"Po kilkumiesięcznych staraniach, nabyliśmy w Wierzbowie,  pow. Mrągowo parcelę wraz z dwoma budynkami, które zostaną w najbliższym czasie przygotowane dla celów wczasów rodzinnych. (...) Pięknie i malowniczo położony ośrodek wśród lasów i jezior, na ukształtowanym pagórkowato terenie, umożliwi nam wypoczynek oraz regenerację sił".
Od tamtej, opisanej chwili minęły lata. Ośrodek zmieniał swoje oblicze. Przechodził liczne modernizacje. Obecnie "Wierzbowo" to uroczy zakątek gdzie ponad czterdziestoletnia tradycja łączy się z nowoczesnością, a wszystko to z poszanowaniem środowiska o którym  H. Kirst pisał:
"Żyjemy w ostatnim ludziom pozostawionym zakątku raju. Musimy go dla siebie zachować."

Lokalizacja

Nasz Ośrodek to cząstka przepięknej Ziemi Mrągowskiej a jak mówią słowa piosenki Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa a stąd do Wierzbowa już tylko 8 km.
Jadąc do nas nie można się zgubić. Trzeba tylko uważnie śledzić załączoną mapę i wyglądać drogowskazów z napisem: „Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PWPW S.A., które umieściliśmy przy drodze pomiędzy Mrągowem a Pieckami. Od wielkich aglomeracji miejskich: warszawskiej i trójmiejskiej dzieli nas około 200 kilometrów. Czy to dużo? Mając na uwadze, że czeka na Państwa region którego głównymi atutami są: czyste powietrze, spokój i cisza to tylko 200 km.
Nie czekajcie Państwo do jutra. Już dziś spakujcie swoje plecaki i ruszajcie na Mazury, gdzie czeka woda, las i przygoda.

Lokalizacja na mapie


Obiekty w pobliżu (70)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook
pinterest