Wypożyczalnia Quadów,Paintball, Tor kartingowy,Segway

Adres: ul. Giżycka 7a
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 506780008
Strona www: http://www.quady-mragowo.pl
Email info@quady-mragowo.pl

Opis

 

GOKARTY wyścigi gokartami na specjalnie przygotowanym torze. Nasze gokarty to szwedzkie maszyny o mocy 9 KM. Sezon letni zaczynamy od majówki, weekendami.W sezonie zimowym startujemy gokarty na lodzie! jednyna taka atrakcja na Mazurach!

PAINTBALL gra zespołowa z wieloma scenariuszami które proponuje nasz Instruktor. Każdy gracz dostanie pełne umundurowanie oraz wybraną ilość kulek.

OFF-ROAD wyprawa samochodami terenowymi z napędem 4x4. Każdy z pasażerów będzie miał możliwość poprowadzenia auta pod czujnym "okiem" Instruktora. Czas na mazurskie błoto !

Tor przeprawowy AUT RC  specjalnie zbudowny tor posiada  strome podjazy, mosty, kamienie, drewniane kłody, belki nad przepaścią czy jazdę po skośnym terenie. Próby są trudne i wymagają od uczestnika precyzji, pomysłu i techniki.

Pit Bike minicross Wypożyczalnia pit bike czyli mini cross. Zapraszamy wszystkich chętnych, w tym również dzieci już od lat 5, młodzież i dorosłych.

Auta PRL-u Poznajcie Mrągowo i okolice  zza szyb kultowego auta. Wyobraźcie sobie podróż w czasie do czasów PRLu i wyruszcie śladem zamierzchłych czasów Fiatem 126p. Nawet dzisiaj jazda tym samochodem zapewnia niesamowite wrażenia. 

Archery Tag czyli walki łuczników Walki Łuczników łączą ze sobą elementy paintballa, łucznictwa oraz gry w dwa ognie.

LaserTag Paintball Laserowy Paintball Laserowy to gra "komputerowa" na żywo. Po zakończonej grze zczytasz swoje wyniki. Jest również alternatywą dla tych,  którzy boją się bólu i nie chcą sie pobrudzić. Dostępne od czerwca 2018r

Quady

Wymagane jest prawo jazdy B lub B1, a także drugi dokument potwierdzający tożsamość. Przed wynajęciem pojazdu klient zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Wypożyczalni oraz  podpisaniem umowy wypożyczenia quada.

Jazda  z przewodnikiem 

Wypożyczając maszynę jedziesz na wyprawę  z przewodnikiem, który oprócz pokazania pięknych okolic dopasuje trasę do Twoich preferencji i umiejętności. Organizujemy również kilkugodzinne wyprawy z przewodnikiem. Proponowane trasy to Mrągowo - Gierłoż Wilczy Szaniec, - Mikołajki, - Ryn Zamek,- Krutyń spływ kajakowy. Czas wypraw zależny jest od wybranej opcji od 3 do 8 godz.

PREZENT- Voucher podarunkowy

prezent w postaci VOUCHERA ! Przygotujemy imienny  bon podarunkowy, na dowolną kwotę lub atrakcję. Wręczając taki prezent sprawisz nie tylko niespodziankę, ale również Twój prezent będzie oryginalny i na długo zostanie w pamięci Jubilata.

PÓŁKOLONIE 2018

W czasie wakacji organzujemy półkolonie dla dzieci z Mrągowa i okolic. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Więcej informacji pod nr tel.505 942 005

GRUPY SZKOLNE | KOLONIE | PÓŁKOLONIE | ZIELONE SZKOŁY 

 

 Dla grup szkolnych, półkolonii, kolonii organizujemy wiele ciekawych atrakcji by urozmaicić pobyt w Mrągowie lub okolicach. Możliwy dojazd do ośrodków w którym przebywają dzieci. 

 

 

Lokalizacja na mapie


Obiekty w pobliżu (38)

Zobacz również (64)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook
pinterest