Wypożyczalnia Quadów,Paintball, Tor kartingowy,Segway

Adres: ul. Giżycka 7
11-700 Mrągowo
Nr tel.: +48 506780008
Strona www: http://www.quady-mragowo.pl
Email info@quady-mragowo.pl

Opis

 

GOKARTY wyścigi gokartami na specjalnie przygotowanym torze. Nasze gokarty to szwedzkie maszyny o mocy 9 KM. Sezon letni zaczynamy od majówki, weekendami.W sezonie zimowym startujemy gokarty na lodzie! jednyna taka atrakcja na Mazurach!

PAINTBALL gra zespołowa z wieloma scenariuszami które proponuje nasz Instruktor. Każdy gracz dostanie pełne umundurowanie oraz wybraną ilość kulek.

OFF-ROAD wyprawa samochodami terenowymi z napędem 4x4. Każdy z pasażerów będzie miał możliwość poprowadzenia auta pod czujnym "okiem" Instruktora. Czas na mazurskie błoto !

 

Quady

Wymagane jest prawo jazdy B lub B1, a także drugi dokument potwierdzający tożsamość. Przed wynajęciem pojazdu klient zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Wypożyczalni oraz  podpisaniem umowy wypożyczenia quada.

Jazda  z przewodnikiem 

Wypożyczając maszynę jedziesz na wyprawę  z przewodnikiem, który oprócz pokazania pięknych okolic dopasuje trasę do Twoich preferencji i umiejętności. Organizujemy również kilkugodzinne wyprawy z przewodnikiem. Proponowane trasy to Mrągowo - Gierłoż Wilczy Szaniec, - Mikołajki, - Ryn Zamek,- Krutyń spływ kajakowy. Czas wypraw zależny jest od wybranej opcji od 3 do 8 godz.

PREZENT- Voucher podarunkowy

prezent w postaci VOUCHERA ! Przygotujemy imienny  bon podarunkowy, na dowolną kwotę lub atrakcję. Wręczając taki prezent sprawisz nie tylko niespodziankę, ale również Twój prezent będzie oryginalny i na długo zostanie w pamięci Jubilata.

PÓŁKOLONIE 2017

W czasie wakacji organzujemy półkolonie dla dzieci z Mrągowa i okolic. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00. Szczegółowy plan zajęć już wkrótce!

GRUPY SZKOLNE | KOLONIE | PÓŁKOLONIE | ZIELONE SZKOŁY 

 

 Dla grup szkolnych, półkolonii, kolonii organizujemy wiele ciekawych atrakcji by urozmaicić pobyt w Mrągowie lub okolicach. Możliwy dojazd do ośrodków w którym przebywają dzieci. 

 

 

Lokalizacja na mapie


Obiekty w pobliżu (37)

Zobacz również (65)


Adres e-mail nie będzie prezentowany

 

facebook
pinterest