Wystawa „3WymiarWazur.pl” nareszcie w Mrągowie

Data dodania: 2011.06.30 15:39

Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskie Centrum Informacji turystycznej zapraszają wszystkich do zwiedzenia nietypowej wystawy w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.

Kampania promocyjna
„3WymiarWazur.pl” to pomysł Warmińsko – Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Projekt ten jest wykorzystywany przez tę najważniejszą w województwie organizację zajmującą się promocją turystyczną naszego regionu w różnoraki sposób. Jedną z realizacji jest wystrój stoiska promocyjnego podczas targów krajowych. Trójwymiarowe obrazy przyciągają zwiedzających i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wspomniana wystawa jest częścią szerszej kampanii promującej atrakcje turystyczne regionu. Pomysł okazał się tak dobry, że zainspirował przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej do wykorzystania efektów 3D podczas największych targów turystycznych świata ITB w Berlinie w tym roku.

Autorem zdjęć jest Pan Witold Mierzejewski. Ten olsztyński fotograf będzie także autorem
trójwymiarowego zdjęcia mieszkańców Mrągowa, które zostanie wykonane podczas obchodów Dni Mrągowa dnia 2 lipca (sobota) o godz. 15.00 na pl. Jana Pawła II.

Wystawa jest umiejscowiona przy Mrągowskim Centrum Informacji Turystcznej. Aby obejrzeć wystawę konieczne są specjalne okulary, które są dostępne na miejscu.

Zapraszamy serdecznie!

facebook
pinterest