Ferie w Mikołajkach zapowiadają się ciekawie

Data dodania: 2012.01.17 13:32

Spotkania ze znanymi sportowcami, warsztaty muzyczne i koncerty – w tym roku ferie zimowe w Mikołajkach skutecznie przegonią nudę.

Paweł Papke i Dariusz Dziekanowski – znani sportowcy poprowadzą treningi na hali sportowej przy Zespole Oświatowym w Mikołajkach. Pierwszego z nich spotkać będzie można 24 stycznia, a drugi odwiedzi nasze miasto 27 stycznia.

Oprócz sportowych atrakcji w programie ferii przewidziano ognisko, podczas którego nie tylko będzie można upiec kiełbaskę, ale wziąć udział w grach sportowych i rekreacyjnych. Zapraszamy wszystkich na plac przed CK Kłobuk 28 stycznia – śnieg nie powinien pokrzyżować tych planów.

Ferie w Mikołajkach to także uczta dla miłośników muzyki i tych, którzy chętnie pomagają innym. 4 lutego organizowany jest koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Łukasza – mieszkańca Mikołajek, który po tragicznym wypadku znajduje się w śpiączce.

Z kolei ci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności muzyczne i wokalne, będą mieli okazję zrobić to pod okiem uznanych artystów: Anny Karwan (wokal), Łukasza Zintosa (gitara), Macieja Magnuskiego (gitara basowa) oraz Daniela Kapustki (perkusja).

Szczegółowy program poniżej:

 

 

 

facebook
pinterest