Znamy cel VII balu charytatywnego w Mrągowie

Data dodania: 2012.01.18 09:16

Na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych zostaną przekazane fundusze zebrane podczas balu charytatywnego w Mrągowie. Ruszyły przygotowania do siódmej edycji tej imprezy, która łączy karnawałowa zabawę z pomocą potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Tradycyjnie bal odbędzie się w hotelu Mazuria. Charytatywna imprezę zaplanowano na ostatnia sobotę karnawału.

Organizatorzy już zbierają przedmioty, które zostaną zlicytowane podczas aukcji. Tradycja balu pokazuje, ze są to unikatowe egzemplarze dzieł zrobionych przez mieszkańców Mrągowa dla mrągowian. Osoby, które chcą wesprzeć inicjatywę mogą przekazywać ciekawe przedmioty do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia centrum - do biura organizacji imprez , natomiast po godzinie 16 przedmioty na bal można zostawiać w portierni .

Ponad 22 tysiące złotych udało się zebrać podczas ubiegłorocznego balu charytatywnego. Pieniądze zostały przekazane na rzecz Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Kolarze z Mrągowa, dzięki tym funduszom doposażyli swój klub w niezbędny sprzęt.

Tylko 90 osób, będzie mogło bawić w sobotę 18 lutego w hotelu Mazuria na VII charytatywnym balu. Niebawem w CKiT będą do nabycia w cenie 100 zł zaproszenia na imprezę. Organizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta Mrągowo, Radio Planeta Mrągowo i Centrum Kultury i Turystyki.

facebook
pinterest