Gala Finałowa Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych

I edycja Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych dobiega końca. Przedsięwzięcia zainicjowane i zrealizowane przez młodych ludzi z Mrągowa i okolic zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w środę 18 grudnia br. w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej. Początek wydarzenia o godz. 17.00.

Fundusz Inicjatyw Młodzieżowych to program, który pozwolił młodym ludziom z Mrągowa i okolic zrealizować w mijającym roku własne pomysły za publiczne pieniądze. I edycja wyjątkowego projektu dedykowanego młodzieży pozwoliła na realizację 10 inicjatyw, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej. Podczas wydarzenia odbędzie się również dyskusja na temat roli Mrągowskiego Forum Młodzieżowego  oraz Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych 2020. Gala odbędzie się w środę 18 grudnia br. o godz. 17.00 w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej.

Fundusz Inicjatyw Młodzieżowych w Mrągowie został powołany dzięki wspólnym staraniom Mrągowskiego Forum Młodzieży i Fundacji Alternatywnej Edukacji „ALE”. Otrzymał wsparcie finansowe Gminy Miasta Mrągowo oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

facebook
pinterest