Instalacja i warsztaty Body Art

ŻYWE OBRAZY

INSTALACJA I WARSZTATY BODY ART

ART COLOR BALLET

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, 21-23 listopada 2019


Zapraszamy na warsztat skierowany do kreatywnych osób, pasjonatów tańca i malarstwa, performerów, muzyków, który odbędzie się w ramach Impresji Artystycznych "Śpiewjące obrazy". Podczas warsztatu poznamy techniki malowania na ciele (bodypainting) a następnie będziemy łączyć je z ruchem, przestrzenią, muzyką, uruchamiać wyobraźnię uczestników i widzów, tworząc niepowtarzalne żywe obrazy.

Warsztat poprowadzą artyści Art Color Ballet – grupy tworzącej widowiska (spektakle i instalacje), łączące malarstwo na ciele z tańcem i żywą muzyką. Plastycy i tancerze zapoznają uczestników z technikami malowania na ciele-bodypainting oraz przybliżą techniki tańca i choreografii aby na zakończenie stworzyć wspólny spektakl i instalację przestrzenną.

Pokaz będzie formą performance, w którym wezmą udział tancerze i plastycy grupy Art Color Ballet z Krakowa oraz uczestnicy warsztatów Body Art, a zgromadzona publiczność będzie miała okazję doświadczyć powstania nowej formy spektaklu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach prosimy o kontakt.

Informacje i zgłoszenia do 19 listopada - CKiT Mrągowo - dział organizacji imprez - Marta Szymborska - tel. 89 743 34 69 lub mail:
m.szymborska@ckit.mragowo.pl

koszt udziału - 150 zł
wiek uczestników - powyżej 15 lat

ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

TERMINY:

21-22 listopada, godz.15.00-20.00 - warsztat

23 listopada, godz.11.00-15.00 - warsztat, od 15.00 - przygotowanie do pokazu

23 listopada, godz. 20.00 ŻYWE OBRAZY - pokaz pracy uczestników warsztatów spektakl/instalacja

facebook
pinterest