Urokliwie miejsca, zabytki znane i mniej znane, tajemnice powiatu mrągowskiego - to wszystko poznają widzowie telewizji TeleTop oraz internetowego kanału ITVmragowo.pl. Powstał bowiem dwuczęściowy film prezentujący walory Ziemi Mrągowskiej, który będzie można zobaczyć w wymienionych mediach.


Film powstał przy współpracy Starostwa Powiatowego w Mrągowie, Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej oraz Lokalnej Organizacja Turystycznej „Ziemia Mrągowska”. Będzie można zobaczyć w nim atrakcyjne, a często nieznane miejsca naszego powiatu.


Atrakcji Ziemi Mrągowskiej jest tak wiele, że nie sposób wymienić je wszystkie. Dlatego film podzielono na dwie części, z których pierwsza wyemitowana została w Telewizji TeleTop od poniedziałek (1 września), dokładnie w 190 rocznicę powstania Powiatu Mrągowskiego.

Zobacz pierwszą część filmu o Ziemi Mrągowskiej


W pierwszej części filmu zobaczyć można interesujące miejsca w gminie Mrągowo i Sorkwity. Kolejny program wyemitowany będzie w następnym tygodniu (od 15 września, a wcześniej na platformie internetowej ITVmragowo.pl), a poświęcony jest gminie Piecki oraz miastu i gminie Mikołajki.

Zobacz drugą część filmu o Ziemi Mrągowskiej