Festiwal Weselnych Przebojów
Festiwal Weselnych Przebojów

SPIS TREŚCI

Informacje ogólne
Położenie
Informacje szczegółowe
Historia
Galeria
Cennik
Kontakt
Atrakcje w pobliżu
Noclegi w pobliżu

  

ARTYKUŁ FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW

⇒ Informacje ogólne

⇒ Położenie

Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

⇒ Informacje szczegółowe

Przed nami festiwal pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy - Festiwal Weselnych Przebojów 2022! Kolejna już edycja odbędzie się 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Huczne zaślubiny świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 

Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja POLSAT.
PROGRAM
Pierwszy dzień: Masters, Classic, Boys, Sławomir, Golec uOrkiestra, Top Girls, Wojciech Gąssowski, Don Vasyl, Mariusz Kalaga, Staszek Karpiel Bułecka, Zespół Hamak, Power Play, Urszula, Brathanki.
Drugi dzień: Wielki jubileusz 25-lecie zespołu Ich Troje. Gościnnie: Doda, Nocny Kochanek i inni.
 

⇒ Historia

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

⇒ Galeria

⇒ Cennik

Bilety:
I kategoria – 199 zł - od 12.07 zmiana na 209 zł
II kategoria – 179 zł - od 12.07 zmiana na 189 zł
III kategoria – 159 zł - od 12.07 zmiana na 169 zł
IV kategoria – 109 zł - od 12.07 zmiana na 119 zł
Bilety dla osób zameldowanych w Mrągowie są imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników Festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. WAŻNE - bilety w sprzedaży tylko online do 1 czerwca! (III kategoria - 139 zł i IV kategoria - 89 zł)
Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. 
Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
Bilety VIP - 280 zł - najlepsze miejsca + oddzielne wejście
Bilety dostępne również w Mrągowskim Centrum Kultury (ul. Warszawska 26) od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12.30 do 19.30.

⇒ Kontakt

⇒ Atrakcje w pobliżu

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

⇒ Nocleg w pobliżu

Mrągowo

Kosewo

Młynowo

Piecki

Marcinkowo