Festiwal Weselnych Przebojów
Festiwal Weselnych Przebojów

SPIS TREŚCI

 

 

ARTYKUŁ

Wesele z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędzie się w piątek 13 sierpnia 2021 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. To będzie wyjątkowo wesoły, roztańczony i rozśpiewany piątek 13-tego.

Tegoroczną edycję poprowadzi znany już mrągowskiej publiczności, niezwykle charyzmatyczny duet: Elżbieta Romanowska i Rafal Maserak.


 

Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

 

 Organizator Festiwalu Weselnych Przebojów, firma World Media zdradził część wykonawców, którzy wystąpią 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.

  Wystąpią:
- Weź Nie Pytaj
- Michał Wiśniewski
- Sławomir &Kajra
- BOYS
- Classic
- GOLEC UORKIESTRA
- Zespół Mig
- Piękni i Młodzi Official
- Poparzeni Kawą Trzy
- Zespół Masters
- TRUBADURZY & Krzysztof Krawczyk Jr.
- i inni

 

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

 

Ceny: 99 zł, 139 zł, 159 zł, 179 zł i 250 zł.

Mieszkańcy Mrągowa kupią bilety w tańszej cenie: 79 zł i 119 zł.  Bilety dla osób zameldowanych w Mrągowie są imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników Festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Bilety do kupienia w serwisie ebilet: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/festiwal-weselnych-przebojow/

 

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

 

Mrągowo

Mikołajki

Kosewo

Młynowo

Piecki

Sorkwity

Marcinkowo