Festiwal Weselnych Przebojów
Festiwal Weselnych Przebojów

SPIS TREŚCI

 

 

ARTYKUŁ

 Festiwal Weselnych Przebojów w 2020 roku odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia (piątek-sobota).

 

Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

 

Kolejna, czwarta już edycja Festiwalu Weselnych Przebojów odbędzie się 14 i 15 sierpnia 2020.

Pierwszego dnia, czyli 14 sierpnia huczne zaślubiny świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.Dzień weselny swoimi występami uświetnią m.in.: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Cleo, Classic, Playboys, Masters, Defis, Dystans, Izabela Trojanowska, Daj to głośniej, Andre, Mateusz Mijal, Wawele & Jan Wojdak oraz Mejk.

Drugiego dnia(podczas poprawin) usłyszymy największe hity: Elektrycznych Gitar, Czadomana, Czerwonych Gitar, Urszuli, Pawła Gołeckiego, Mariusz Kalagi oraz zespołów: Boys, Top Girls, Bayera, Joker & Sequence.

Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja Polsat.

 

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności. Ubiegłoroczna, dwudniowa edycja okazała się strzałem w dziesiątkę (jednodniowe wesele nie jest w polskiej naturze). Dlatego w tym roku również będziemy świętować dwa dni!

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

 

‼ Bilety do kupienia na portaluebilet.plOD ŚRODY 11 MARCA 2020 OD GODZ. 14:00‼

BILETY
- Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
- Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl 
- Bilety dla mieszkańców Mrągowa - dostępne w promocyjnej cenie do 4 maja!
- Bilety VIP:
- najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP
- 6 kuponów na dowolny napój: piwo, Fanta, Sprite, woda
- 2 kupony na posiłki w wydzielonym namiocie na terenie Amfiteatru

Kupony będą wydawane przed koncertem przy kasach po okazaniu biletu VIP

Ceny:69 zł, 109 zł, 149 zł, 169 zł, 250 zł (VIP)

 

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

 

Mrągowo

Mikołajki

Kosewo

Młynowo

Piecki

Sorkwity

Marcinkowo