W dniach 16-18 października odbyła się 19. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Patronat nad największymi targami turystycznymi w Polsce przejęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W targach TOUR SALON 2008 wzięło udział ponad 750  wystawców z 40 krajów, w tym z Polski. Na targach promowała się także Ziemia Mrągowska na regionalnym stoisku Warmii i Mazur. Naszą prezentację udało się zorganizować dzięki wsparciu Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Mrągowska. Razem z nami na stoisku promował się Kompleks wypoczynkowo-konferecyjny "Mazur-Syrenka" z Krutyni oraz Hotel "Anek" z Mrągowa.

TOUR SALON to z jednej strony targi biznesowe, z drugiej zaś miejsce prezentacji najnowszych ofert i atrakcji turystycznych. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie wśród gości targowych naszym miastem, festiwalami oraz westernowym miasteczkiem. Wiele pytań kierowanych do nas dotyczyło możliwości aktywnego spędzania czasu, a w tym tras rowerowych - mogliśmy się pochwalić nowo oznakowanym szlakiem.

W targach TOUR SALON co roku biorą udział wszystkie polskie regiony, biura podróży i touroperatorzy, organizacje i stowarzyszenia turystyczne, hotele i ośrodki wypoczynkowe, przewoźnicy, firmy oferujące usługi dla turystyki itd.

Tegoroczna ekspozycja zlokalizowana była w 3 przestronnych pawilonach wystawienniczych.

Nieodłącznym elementem Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON był bogaty program wydarzeń towarzyszących, np. seminaria, konferencje, pokazy.


Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z targów

 

Promocja w stylu country

 

Mrągowianka z Duchem Gór Stoisko Ziemi Mrągowskiej

 

Promocja z "Mazur Syrenką" i Hotelem "Anek" Mali uczestnicy targów z flagami Mrągowa

 Hala wystawiennicza