„Informator Turystyczny Ziemi Mrągowskiej” jest najnowszą inicjatywą wydawniczą Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Będzie to kolorowy przewodnik turystyczny po Ziemi Mrągowskiej formatu A5 zawierający 15 rozdziałów, w których na 59 stronach opisane są najciekawsze miejsca. Rozdziały podzielono na grupy tematyczne, jak np.: Mrągowo, Mikołajki, Szlak kajakowy Krutyni, Mazurski Park Krajobrazowy, itd. Planowany nakład egzemplarzy finansowanych przez LOT oraz MCIT to 5000 szt. Szata graficzna nawiązuje do strony internetowej
www.it.mragowo.pl. Przygotowując materiały staraliśmy się zamieścić tylko najbardziej interesujące i ciekawe opisy.

Informator dystrybuowany będzie bezpłatnie w punktach informacji turystycznych, hotelach, pensjonatach, restauracjach, muzeach itd. z terenu powiatu mrągowskiego. Dzięki temu turysta, który przyjedzie na Ziemię Mrągowską uzyska pełną informację o atrakcjach.

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” mają możliwość zareklamowania się w informatorze. Koszt reklamy na 1 stronie naszej publikacji wynosi 200 zł (brutto). Środki pozyskane z reklam zostaną przeznaczone na zwiększenie nakładu publikacji. Chętnych reklamodawców prosimy o zgłaszanie się do Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej w terminie do 30 listopada 2009. W grudniu Informator zostanie przekazany do druku.

Zapraszamy wszystkich członków LOT-u do skorzystania z tej formy promocji. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Podmioty niezrzeszone w LOT "Ziemia Mrągowska zachęcamy do przystąpienia do stowarzyszenia.
Tutaj znajdą Państwo szczegóły dotyczące członkostwa.

Państwa reklama w Informatorze trafi bezpośrednio do turystów przebywających na Mazurach!

Przedstawiamy kilka stron z Informatora: