Trzy dni na terenie miasta i gminy Mikołajki gościła ekipa realizująca najpopularniejszy program telewizyjny dla dzieci „Teleranek”.

Realizatorzy programu z kamerą pojawili się m.in. wParku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, byli na treningu dziewczęcej drużynypiłki nożnej ze Szkoły Podstawowej w Baranowie, a także odwiedzili młodych żeglarzy wMazurskim Klubie Żeglarskim.

Z kolei w sobotę  uczestniczyli w specjalnym koncercie, który odbył się w sali widowiskowejCentrum Kultury „Kłobuk”. Podczas koncertu zaprezentowali się na scenie w świątecznych programach uczniowie ze szkół podstawowych w Mikołajkach i Baranowie oraz ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Mikołajkach.

Oprócz nich zaprezentowały się także dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia w mikołajskim Centrum Kultury. Na scenie brawurowy pokaz swoich umiejętności pokazały dzieci z koła zabawowo-rekreacyjnego, ćwiczące jiu-jitsu, zatańczył zespół „Dance Team”, a także zagrała na instrumentach klawiszowych Julia Rozumek, zaśpiewał duet Klaudia i Natalia oraz zespół „Sanglasy”.

Materiał  zrealizowany przez ekipę telewizyjną pojawił się  w specjalnym wydaniu „Teleranka” poświęconemu Mikołajkom już 6 grudnia w programie I TVP.

Kliknij i obejrzyj: 
http://www.tvp.pl/dla-dzieci/teleranek/dodatki/teleranek-z-mikolajek