OFERTA  SPECJALNA  DLA  NARCIARZY
Fitness Klub SPINNS - wychodzi naprzeciw potrzebom miłośników i fanów białego szaleństwa – narciarstwa i snowbordu. I to zarówno tych, którzy planują ograniczyć się do jazdy na naszym miejscowym stoku na
Górze Czterech Wiatrów, jak i tych, którzy planują poszusować w lepszych warunkach, odwiedzając czy to krajowe czy zagraniczne ośrodki narciarskie.
Aby przyjemność z jazdy na nartach czy snowbordzie była spełniona i aby nie tracić czasu na masowanie obolałych nóg po całodziennych zjazdach ze stoków, należy się do tego bardzo dobrze przygotować. Dwie trzecie wypadków i urazów na nartach są wywołane najczęściej tym że zakładamy narty bez uprzedniego przygotowania kondycji fizycznej, sprawności naszego ciała, wzmocnienia stawów i mięśni. Odpowiednio wcześniej 2-3 tygodnie a najlepiej ok 6 tyg. należy o tym pomyśleć i skorzystać z ofert w swoim miejscu zamieszkania i pracy.

Taką właśnie ofertę przygotował dla wszystkich chętnych –Fitness Klub SPINNS.
Poprzez zajęcia gimnastyczne odpowiednio rozciągniemy swoje zastałe mięśnie i stawy jak i wzmocnimy je na tyle, aby pokonać wszelkie niewygodne warunki na stokach. Odpowiednie przygotowanie kondycyjne i ogólna sprawność da nam bezpieczeństwo, pewność jazdy jak i ustrzeże nas od kontuzji i urazów.

Oferujemy zajęcia przed okresem Ferii Zimowych w sali korekcyjnej przyZespole Szkół nr1 ul.M.Kopernika 2A, pod okiem wykwalifikowanego instruktora.
Zajęcia w okresie od 05.01.2010r. – 21.01.2010r. – dwa razy w tygodniu przez trzy tygodnie po 1,5h, w każdy wtorek i czwartek w godz. 18.00 – 19.30


Zapisy do 31.12.2009r. pod nr tel.502 131 536
Więcej informacji:
www.spinns.pl