Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej zajmują się promocją turystyczną Ziemi Mrągowskiej. Ważnym elementem promocji są targi turystyczne. W tym roku udało nam się już zaistnieć w imprezach targowych nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Dzięki zaproszeniu Warmińsko – Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej mieliśmy swojego przedstawiciela na targach Ferien-Messe w Wiedniu (styczeń) oraz na największych targach turystycznych świata ITB w Berlinie (marzec).

Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” jest członkiem W-M ROTu. Dlatego też możemy przekazywać tej organizacji materiały promocyjne, które były również w tym roku prezentowane na różnych imprezach targowych.

W dniach 24-25 kwietnia odbywają się targi turystyczne Lato w Warszawie. Lot „Ziemia Mrągowska”, MCIT oraz Urząd Miasta Mrągowa wraz z Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Wiejskich z Piecek wezmą udział w powyższym wydarzeniu.
 
Dlatego prosimy o dostarczenie do naszego biura (Mrągowo, ul. Warszawska 26) materiałów promocyjnych informujących o działalności obiektów turystycznych z terenu Powiatu Mrągowskiego. Mogą to być ulotki, wizytówki, foldery, płyty z prezentacjami, kalendarze itp. Zadbamy o to, by materiały nam przekazane były w sposób właściwy prezentowane.

 

Prosimy także o zapoznanie sie z pismem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Turystyki Wiejskiej z Piecek: