3 czerwca telewizyjna "Jedynka" wyemituje program "Jaka to melodia" z udziałem reprezentanta Mrągowa. Nagranie specjalnego odcinka teleturnieju, w którym zmierzą się przedstawiciele trzech miast - Mrągowa, Łowicza, Starego Sącza odbędzie się w najbliższy czwartek - 13 maja.

Mrągowo w programie reprezentować będzie Paweł Stefaniak. Bardzo dobrze przygotowany zawodnik, który w "Jaka to melodia?" startuje od 2000 roku z różnymi sukcesami. W grudniu 2005 roku w finale miesiąca wygrał nagrodę główną - samochód osobowy. Mama Pana Pawła, zainspirowana udziałem syna, grała w 4 odcinkach programu, 1 w 2003 roku, a 3 w 2007, po których z drugim wynikiem miesiąca października (2007) zakwalifikowała się do finału i wygrała nagrodę główną - samochód osobowy.

Do Warszawy na nagranie pojedzie mrągowska publiczność, która zagrzewać będzie naszego zawodnika do walki. Na widowni zasiądą mieszkańcy i kowboje z Mrongoville. Burmistrz Miasta Mragowo Otolia Siemieniec wręczy Robertowi Janowskiemu drobny upominek z Mrągowa. W programie zobaczymy także występ zespołu Sukces z Panią Agatą Dowhań na czele.


Natalia Koptas